DOSKONAŁY Na podstawie 3 opinii.
Agnieszka Nadrowska
2021-10-22
Bardzo pozytywne wrażenia. Z pewnością polecam.
Monika Łaskarzewska
2021-10-19
Naprawdę super miejsce jeśli chcecie czuć się zdrowo wyciskać więcej energii z życia z czystym sercem polecam p.Andrzej to nie tylko osoba która cię zbada ale też dobry mentor który zawsze pomoże w trudnych chwilach zawsze można liczyć na jego pomoc
Tomasz Żmijewski
2021-10-10
Doświadczenie, wiedzą, praktyka i efekt na stałe. Każdy kto ma problem z otyłością, chorobami XXI wieku powinien tam przyjść i posłuchać