Dietetyka – o co w tym wszystkim chodzi?
Dietetyka to rodzaj nauki medycznej dotyczącej prawidłowego odżywiania. Dietetyk zajmuje się badaniem pacjenta w kierunku analizy składu ciała i okresowym weryfikowaniem i kontrolowaniem sposobu odżywiania, czyli dostarczającym wszystkich niezbędnych składników odżywczych zarówno w przypadku osób zdrowych, jak i chorych.
Charakterystyka Dietetyki
Dietetyka zajmuje się takimi kwestiami jak:
- zasady żywienia w przypadku ludzi zdrowych,
- zasady żywienia przy poszczególnych schorzeniach i dolegliwościach,( na przykład alergiach i nietolerancjach pokarmowych,)
- ocena stanu odżywienia i ocena i analiza wzajemnego wpływu żywienia i spożywania określonych grup leków,
- określenie wpływu choroby na stan odżywienia pacjenta i na odwrót (wpływ sposobu odżywiania na rozwój określonych schorzeń).
Do dietetyka należy również zapobieganie chorobom, które są zależne od żywienia, edukacja w zakresie żywienia i psychologia żywienia.
Dietetyka powiązana jest z takimi naukami jak medycyna, farmakologia, biologia i mikrobiologia, chemia żywności, bromatologia i psychologia. Wyróżnia się kilka rodzajów dietetyki: dietetykę kliniczną, dietetykę sportową, psychodietetykę, coaching dietetyczny i dietetykę kosmetyczną.
Dietetyka to dziedzina bardzo różnorodna, wymagająca wiedzy z wielu dziedzin nauki. Źle dopasowana dieta może mieć bardzo negatywny wpływ na zdrowie kuracjusza, dlatego wiąże się to z ogromną odpowiedzialnością. Dlatego też tak istotne jest zebranie przez dietetyka obszernego wywiadu.
Oznacza to, że dietetyk potrzebuje również wiedzy z zakresu psychologii i socjologii. Praca z pacjentem często wymaga indywidualnego podejścia, cierpliwości i wyrozumiałości. Pamiętajmy również, że dietetyk często tworzy również własne przepisy, co wymaga od niego wiedzy z dziedziny technologii żywieniowych. Dodatkowo musi on znać anatomię i fizjologię człowieka, wpływ na zdrowie określonych produktów spożywczych i interakcje między określonymi składnikami diety.
Dlatego też często gabinet dietetyka współpracuje z innymi specjalistami jak psycholog, czy rehabilitant. Konieczne są również ciągłe szkolenia i poszerzanie swojej wiedzy.
Zadania Dietetyki
Rola dietetyki w życiu człowieka.
Rozwój medycyny i nauki o żywieniu człowieka dostarczył niezbitych dowodów na to, że racjonalne prawidłowe żywienie jest najważniejszym czynnikiem zmniejszającym ryzyko rozwoju otyłości i przewlekłych chorób niezakaźnych (chorób układu krwionośnego, cukrzycy, chorób nowotworowych, osteoporozy, próchnicy) i wielu innych chorób żywieniowozależnych.
Leczenie większości chorób wymaga również stosowania leczenia dietetycznego, które zwiększa skuteczność leczenia farmakologicznego, zmniejsza ryzyko rozwoju powikłań (zakażeń układu oddechowego i moczowego), skraca czas hospitalizacji i rehabilitacji, by w końcowym efekcie zmniejszyć istotnie wydatki na ochronę zdrowia. Dlatego też rola dietetyka i odpowiednio zorganizowany system poradnictwa dietetycznego mają podstawowe znaczenie w walce z epidemią otyłości i przewlekłymi chorobami niezakaźnymi.
Oprócz prawidłowego żywienia, w dzisiejszych czasach, czasach gdzie żywność jest naszprycowana samą „chemią” trudno jest o mówić o zdrowym odżywianiu. Prawie wszystkie produkty posiadają zaniżoną wartość różnorodnych substancji odżywczych, takich jak mikro- i makro-elementy, vitaminy czy inne pierwiastki śladowe, a posiadają bardzo dużą ilość toksyn i trujących środków chemicznych – pestycydów , nawozów itp., a wszystko to po to żeby szybciej sprzedać dany towar (wiadomo kasa).
Dlatego w dobie dzisiejszej pogoni za pieniądzem odżywiamy się bardzo źle, dostarczamy za mało dobrych ilości składników potrzebnych nam do prawidłowego funkcjonowania, a za dużo produktów „chemicznych’ , wysoko przetworzonych.
Natomiast jest na to rozwiązanie, starać się jeść jak najmniej produktów wysoko-przetworzonych i dodatkowo „suplementować” się dobrymi produktami pochodzenia tylko i wyłącznie naturalnego, ażeby nasz organizm dostał to czego potrzebuje, oczywiście pod nadzorem osób uprawnionych lub przeszkolonych w tym kierunku.
Dietetyka dostarcza wiedzy niezbędnej do racjonalnego żywienia, czyli planowania i przygotowywania posiłków w zależności od zapotrzebowania danej osoby czy grupy osób. Pozwala zaplanować racjonalny i odpowiedni sposób żywienia dla kuracjuszy z różnymi schorzeniami począwszy od cukrzycy, chorób układu krążenia, po alergie pokarmowe oraz otyłość.
Dietetyka uczy jak zapobiegać niektórym chorobom poprzez zmianę diety, a także jak leczyć pewne schorzenia za pomocą zmiany nawyków żywieniowych.
Dietetyka to również szeroki zakres wiedzy dotyczący funkcjonowania ludzkiego organizmu – zarówno od strony anatomicznej, jak i fizjologicznej i metabolicznej. Dietetyk powinien znać mechanizmy odpowiedzialne za funkcjonowanie poszczególnych narządów oraz za dany proces fizjologiczny i powinien umieć połączyć je ze sposobem odżywiania danego kuracjusza. Pozwala to wpływać na regulowanie procesów fizjologicznych i metabolicznych poprzez sposób odżywiania. Jest to szczególnie istotne w powstrzymywaniu bądź łagodzeniu stanów chorobowych, ale też istotne dla sportowców, u których ważna jest ogólna wydolność organizmu pozwalająca na osiąganie optymalnych wyników sportowych.
Sposób odżywiania ma również wielki wpływ na psychikę – wykluczenie z diety niektórych produktów (kawa, alkohol, produkty wysokoprzetworzone) mają istotny wpływ nie tylko na poprawę kondycji fizycznej, ale i psychicznej danego kuracjusza.
Dietetyka pozwala na opracowywanie specjalnych programów żywienia dla danej grupy pacjentów lub indywidualnie dobranych do danego pacjenta. Wymaga to szczegółowego wywiadu na temat schorzeń, problemów psychicznych i oczekiwań danego kuracjusza, a także na temat przyjmowanych przez nią leków. W oparciu o te informacje planowane jest odpowiednie postępowanie dietetyczne.
Dietetyka to również wiedza o surowcach, z których sporządzane są potrawy: o ich składzie biochemicznym, wartości odżywczej i energetycznej oraz ich możliwych interakcjach z lekami oraz suplementami diety.
Treści tego serwisu mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie, kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a jego lekarzem. Serwis ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Serwis ten nie ponosi żadnych konsekwencji, którzy nie stosują się do wytycznych podczas ustalonych konsultacji lub interpretują te informacje w sposób wybiórczy.